Notecki Cump

Dzięki wsparciu Fundacji Amicis z Wronek, dofinansowaliśmy Półkolonie Za Jeden Uśmiech w Mężyku - obozu Notecki Camp. Ze środków ofiarowanych przez Fundację mogliśmy zapewnić bezpieczny i atrakcyjny pobyt dzieci i młodzieży w ilości 98 osób, pobyt w Mężyku i Uroczysku Syzyfa.

Uczestnicy dwóch dni pobytu dziennego spędzili czas z instruktorem i animatorem surviwalu.

Uczyli się jak rozpalić ognisko, jak rozbijać się namiot, jak chodzić po linie, jak przetrwać w lesie, jak posługiwać się kompasem, jak wybudować szałas.

A nade wszystko świetnie się bawić i poznawać swoje mocne strony w Bitwie o Flagę.

Naprawdę, w imieniu dzieci z Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, BARDZO dziękujemy za wsparcie, bo bez niego niebyło by możliwe zorganizowanie takiej atrakcji. Niestety jest to miejsce dziewicze, które trzeba przygotować i zapewnić tam uczestnikom bezpieczny pobyt, dojazd i powrót oraz wyżywienie.

A warto – dzieci były zachwycone z tak spędzonych dni, co mogą Państwo zobaczyć na stronie –

Dodatkowo mogliśmy zapewnić pobyt czterech wolontariuszy z Fundacji AIESEC Poznań.

Z wyrazami podziękowania składamy list od naszych Wolontariuszy oraz Podziękowanie od nas z serca!